Jump to content
 • Announcements

  • Tara Admin

   Vítame vás   07/25/2017

   Vítame vás na vynovenom blogu Tara.
 • 0
Sign in to follow this  
Tara Admin

Je tovar na eshope dostupný aj v kamennej predajni?

Question

Otázka od zákazníka:

Na eshope vidím, že máte zaujímavé produkty, o ktoré mám záujem, ale chcem si ich zakúpiť priamo na vašej predajni. Sú dostupné v kamennej predajni alebo dajú sa objednať len cez internet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

 • 0

Odpoveď:

Všeobecne platí, že produkty, ktoré sú dostupné na eshope, sú obyčajne zároveň dostupné aj na predajni v minimálnom počte 1 kus. Stav produktov na eshope podľa potreby aktualizujeme, niekedy sa však stane, že produkt sa predá skôr, ako stihneme ponuku na eshope aktualizovať, týka sa to najmä polodrahokamových drúz alebo výnimočných kníh, o tejto skutočnosti je však prípadný záujemca ihneď informovaný.

V prípade, ak máte o produkt eminentný záujem a chcete sa preň zastaviť v predajni, najlepšie riešenie bude, keď si vytvoríte naň objednávku a spôsob dodania zvolíte "Osobný odber". My vám produkt pripravíme a budeme vás informovať, kedy sa preň môžete zastaviť. Druhé riešenie je, keď pošlete email na adresu info@taraezoterika.sk a obratom dostanete odpoveď o dostupnosti produktu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.