Skočiť na obsah
  • 0

Ako sa brániť voči psychickým upírom?


Tara Admin

Otázka

  • Administrátori

Otázka:

 Mám kolegyňu, s ktorou som v denno dennom úzkom kontakte a cítim, že zo mňa ťahá energiu. Som nervózna, unavená, mám bolesti žalúdka, som bez nálady... Keď som ale na služobnej ceste, bez nej som úplne iný človek. Čo by ste mi odporučili si kúpiť proti psychickému upírovi? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

Odporúčané príspevky

  • 0
  • Administrátori

Odpoveď:

Tzv. "psychickí upíri" býva niekedy častý jav na pracoviskách. Problémy, ktoré pociťujeme pri určitých osobách, môžu mať psychologické pozadie, keď danú osobu si nejakým (možno podvedomým, či nevedomým) spôsobom priraďujeme k určitým negatívnym udalostiam, ktoré sa nám stali v dávnej minulosti a hoci môžeme byť s tým už dlhé roky zdanlivo vyrovnaní alebo udalosti môžu byť už dávno zabudnuté, hlboko zakorenené spomienky spojené s negatívnymi emóciami nemusia zmiznúť nikdy. Každý takýto prípad môže mať určité, konkrétne dôvody a niekedy sa vyžaduje odborná pomoc.

V prípade, ak neviete nájsť dôvod, prečo pri určitých osobách pociťujete zlú energiu, odporúčame vám prečítať si články na našom blogu a pokúsiť sa nájsť riešenie:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

A čo sa dá robiť vtedy ak sa ocitnem na tej zlej strane? Teda že ja pôsobím na ludí ako repelent. Tvrdia že im beriem energiu a je im zle už len keď ma zbadajú. Nikomu som však neublížil. Nestarám sa do druhých, nikomu nič nerobím ale ja ajtak pôsobím odpudzujúco. Amatérsky ezoterik mi povedal že môžem byť zakliaty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0
  • Administrátori

Často za to môže napr. tvoj životný štýl, že robíš veci, ktoré sa bežne nerobia. Spýtaj sa ich rovno, prečo im je zle, keď ťa len zbadajú a možno dostaneš odpoveď :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0
  • Administrátori

Asi robíš veci, ktoré nie sú úplne bežné v komunite alebo nezapadajú do kolektívu. Možno by nezaškodilo sa niekoho na rovinu spýtať, čo mu na tebe prekáža. A keď ti viacerí povedia to isté, tak budeš vedieť, kde je problém.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem.