Jump to content
  • 0

Ako sa brániť voči psychickým upírom?


Tara Admin

Question

  • Administrators

Otázka:

 Mám kolegyňu, s ktorou som v denno dennom úzkom kontakte a cítim, že zo mňa ťahá energiu. Som nervózna, unavená, mám bolesti žalúdka, som bez nálady... Keď som ale na služobnej ceste, bez nej som úplne iný človek. Čo by ste mi odporučili si kúpiť proti psychickému upírovi? 

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
  • Administrators

Odpoveď:

Tzv. "psychickí upíri" býva niekedy častý jav na pracoviskách. Problémy, ktoré pociťujeme pri určitých osobách, môžu mať psychologické pozadie, keď danú osobu si nejakým (možno podvedomým, či nevedomým) spôsobom priraďujeme k určitým negatívnym udalostiam, ktoré sa nám stali v dávnej minulosti a hoci môžeme byť s tým už dlhé roky zdanlivo vyrovnaní alebo udalosti môžu byť už dávno zabudnuté, hlboko zakorenené spomienky spojené s negatívnymi emóciami nemusia zmiznúť nikdy. Každý takýto prípad môže mať určité, konkrétne dôvody a niekedy sa vyžaduje odborná pomoc.

V prípade, ak neviete nájsť dôvod, prečo pri určitých osobách pociťujete zlú energiu, odporúčame vám prečítať si články na našom blogu a pokúsiť sa nájsť riešenie:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A čo sa dá robiť vtedy ak sa ocitnem na tej zlej strane? Teda že ja pôsobím na ludí ako repelent. Tvrdia že im beriem energiu a je im zle už len keď ma zbadajú. Nikomu som však neublížil. Nestarám sa do druhých, nikomu nič nerobím ale ja ajtak pôsobím odpudzujúco. Amatérsky ezoterik mi povedal že môžem byť zakliaty.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Administrators

Často za to môže napr. tvoj životný štýl, že robíš veci, ktoré sa bežne nerobia. Spýtaj sa ich rovno, prečo im je zle, keď ťa len zbadajú a možno dostaneš odpoveď :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Administrators

Asi robíš veci, ktoré nie sú úplne bežné v komunite alebo nezapadajú do kolektívu. Možno by nezaškodilo sa niekoho na rovinu spýtať, čo mu na tebe prekáža. A keď ti viacerí povedia to isté, tak budeš vedieť, kde je problém.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.