Jump to content
 • Tara Blog

     (0 reviews)

  Tara Admin

  V súčasnosti môžeme pozorovať našu zvýšenú citlivosť a senzitivitu na pôsobenie iných ľudí a rovnako aj na pôsobenie prostredia, v ktorom žijeme, pracujeme, spíme...

  Toto pôsobenie môže byť voči nám príjemné a cítime sa posilnení, podporovaní.

  Alebo naopak - pociťujeme nepríjemné duševné stavy, negatívne emócie, zhoršuje sa zdravie, osud, vzťahy...

  Ak sme k sebe úprimní, vieme veľmi rýchlo označiť zdroj tohto negatívneho pôsobenia, voči ktorému sa cítime bezmocní.

  Môžeme tento fakt dlho prehliadať, ostať voči nemu ľahostajní, nepripustiť si, že je možné, aby nás ovládal niekto iný, nejaké miesto, nejaký vzťah... Tým však riskujeme, že sa táto negatívna sila postupne zmocní nášho duševného priestoru a poškodíme si psychiku a zdravie.

  Alebo naopak - preskúmame, čo sa vlastne deje, čo od nás toto pole negativity vlastne žiada, prečo sme naň takí citliví a môžeme sa začať brániť, chrániť si svoj život.

  Pole negativity môže byť pre nás človek, miesto, priestor, vzťah, jedlo, činnosť, predmety, dianie niekde vo svete, činnosť iného človeka, prírodné živly...

  Ako obrana slúžia jednoduché prostriedky ktorými sú napríklad:

  ak nepomáhajú, je potrebné nasadiť mocnejšie - magické zbrane :)

  Napríklad:

  Byť duchovne aktívny znamená žiť naplno, nájsť, prežiť a naplniť svoje poslanie a pochopiť svoj Osud.

  Ak používate Ezoteriku a duchovné techniky ako TERAPIU- je možné, že Vám časom prestane pomáhať. To, čo Vám prinášalo ochranu a silu v živote, Vás odrazu OPUSTÍ a nefunguje. Prečo? Pretože práve ste sa ocitli v štádiu Vašej cesty životom, kedy sa potrebujete rozhodnúť ako ďalej.

  Ezoterika a duchovno totiž nie sú terapiou ani náplasťou na Vaše nesplnené túžby, alebo mysľou zmanipulované videnia sveta.

  Vnímať svet ezotericky alebo duchovne je štýl života. Je to spôsob BYTIA. Ak s tým nie ste vnútorne stotožnení, duchovné techniky, kamene, rituály atd. a vnímanie toho, čo sa VÁM DEJE Vás ešte viac otvorí hĺbke Vášho duševného sveta a ten Vás začne pohlcovať namiesto toho, aby Vám prinášal silu , obohatenie, rozšírené vnímanie a porozumenie.

  Vedomé vyvažovanie medzi duchovnou aktivitou a duchovným relaxom(pokojom) Vám prinesie to, čo duchovno a ezoterika priniesť má.

  No a nakoniec- urobte si krátku meditáciu a vráťte sa na začiatok- prečo ste sa vlastne začali zaoberať duchovnom, prečo Vás zaujíma ezoterika? baví Vás alebo ste si chceli vylepšiť život, prekonať ťažké obdobie? Ak pocítite pri týchto otázkach vnútornú radosť a vďačnosť, patrí duchovno a ezoterika k Vášmu bytiu.

  Ak ste sklamaní výsledkom a vyčerpaní- robili ste TERAPIU ezoterikou a je potrebné začať znova a inak.

   

     User Feedback

  Create an account or sign in to leave a review

  You need to be a member in order to leave a review

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now

  There are no reviews to display.


Announcements

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.