Skočiť na obsah
 • Oznámenia

  • Tara Admin

   Vítame vás   25.07.2017

   Vítame vás na vynovenom blogu Tara.
 • Tara Blog

 • Letu vládne znamenie LEVA

     (0 recenzií)

  Z ľudí narodených v znamení Leva, teda v období keď je Slnko dominantné vyžaruje silné sebavedomie a energia. Ukazujú svoju silu, vedia si získať vážnosť a dôveru, a do svojho okolia vnášajú energiu spoľahlivého vládcu a vyriešenia nemožného.

  Nie sú závistliví, oveľa častejšie iní závidia im. Voči svojim nepriateľom sú veľkorysí a zhovievaví, bolestných skúseností ich to však neušetrí. Vplyv Slnka ich predurčuje vládnuť. Mali by oceniť svoju vnútornú rozhodnosť a nezávislosť, pretože im dáva pevnú pôdu pod nohami. Pri posudzovaní ľudí sa riadia srdcom, takisto vo svojom konaní sa dajú viesť skôr citmi ako jasným úsudkom.

  S chuťou sa zahryznú do nejakej myšlienky a naplánujú si viac, ako pri svojej netrpezlivosti dokážu vykonať. Radi odhaľujú chyby priateľov bez toho aby to mysleli v zlom. Vedie ich k tomu snaha viac vedieť a lepšie konať. Ľudia narodení v znamení Leva majú spravidla príjemné vystupovanie, správajú sa dôstojne, sebaisto a autoritatívne. Ešte aj ich pohyby a slová sú uvážlivé, presvedčivé a vzbudzujú obdiv. Cítia sa dotknutí, keď náležite neuznáte ich vedomosti, múdrosť a veľkorysosť. Ale keď im polichotíte, veľmi rýchlo sa zasa udobria.

  Priateľmi Levov sú nasledovné kamene:

  Citrín: je symbolom pravého Ja, sviežosti, bezpečia a kreativity, chráni od citových nezdarov, depresií, podporí činnosť slinivky brušnej.

  Jantár: podporí celkový zdravotný stav, funkciu štítnej žľazy, odháňa chmúrne myšlienky, depresie, pocity chladu, mierni astmu, bronchitídu, bolesti kĺbov, očné a ušné obtiaže, kožné problémy a alergie.

  Tigrie oko: je kameňom koncentrácie, upokojí ubolené nervy, zbystrí zmysly, mierni migrény, rozpúšťa čierne myšlienky, tíši beznádej, zbavuje nositeľa poverčivosti, dodá mu otvorenosť a kreatívne myslenie.

  Jaspis pieskový: v Levoch podporí porozumenie, trpezlivosť a toleranciu, mierni prchkosť, povzbudí činnosť pečene, žlčníka a a slinivky, odstráni zápchu.

  Heliodor (zlatý beryl): dodáva životodarnú energiu, hlboký cit v duchovnej sfére, tíši nepokoj mysle, harmonizuje srdcový rytmus, dodáva energiu do solárnej čakry

  Pyrit: Pyritovú drúzu alebo Pyritové slnko by mal mať na svojom pracovnom stole každý, kto je narodení v znamení Leva. Pyrit je symbolom vnútorného pokoja, múdrosti a brilantného intelektu, podporí objektívny pohľad na svet, čistí dýchacie cesty, posilňuje chrbticu, podporí funkciu pečene, sleziny a čriev, mierni nervozitu a problémy v reči.

  Olivín - Peridot: chráni proti negatívne pôsobiacim duchovným silám, pomáha objaviť zmysel života, mierni citový chlad, je kameňom rovnováhy a relaxácie, inšpirácie, očisty od jedovatých splodín, mierni pocity viny, odstraňuje melanchóliu.

  Malachit: navodzuje rovnováhu citu a rozumu, podporí kreativitu, intuíciu, odstraňuje citové blokády, podporí činnosť srdca, posilní zrak. Pri akútnych problémoch so srdcom odporúčam nosiť kameň prilepený priamo na srdci.

  Rubín v zoisite: hovorí o harmónii života, vyváženosti nehy a lásky so sexualitou, podporuje srdcovú činnosť, regeneruje oslabený organizmus, odstraňuje sexuálne neurózy.

  Odkaz Anjelov stromov pre Leva

  Anjel Posvätného Figovníka hovorí:

  Bež do svojho vnútra a vytvor priestor svojho Ducha.

  Žiadne priania, žiadne plány,

  Žiadne obavy, žiadna zlosť,

  Žiadna budúcnosť, žiadna minulosť,

  Žiadna závislosť a majetníctvo.

  Dýchaj rovnako ako dýchajú všetci ostatní

  Vnímaj tep Vesmíru.

  © Janka R


  Autorom obrázku súhvezdia Lev je Luděk Lukáč.
  User Feedback

  Vytvoriť konto alebo prihlásiť sa a napísať recenziu

  Musíte sa zaregistrovať, ak chcete napísať recenziu

  Vytvoriť konto

  Zaregistrujte sa a získajte viac možností!

  Zaregistrovať nové konto

  Prihlásiť sa

  Už máte konto? Prihláste sa tu.

  Prihlásiť sa teraz

  Nie sú tu žiadne recenzie na zobrazenie.


×

Dôležitá informácia

Tento blog, pre zvýšenie komfortu prehliadania stránok, používa súbory cookie. Prehliadaním stránok súhlasíte s ich používaním, prípadne môžete upraviť ich nastavenia.