Jump to content
 • Announcements

  • Tara Admin

   Vítame vás   07/25/17

   Vítame vás na vynovenom blogu Tara.
 • Tara Blog

 • Sign in to follow this  

  Ako sa pripraviť na Vládcu smrti a pochopiť svoj Osud...

     (0 reviews)

  Tara Admin

  Milí priatelia, ak sa spojí rok s číslami 20-20 so vstupom Slnka do znamenia Škorpión (v piatok 23.10.2020), vyzerá to na ťažkú karmickú očistu. My, čo poznáme Tarot vieme, že XX je karta SÚDU a tohto roku je to vlastne tzv. Dvojnásobný súd. XX-XX.

  Prvé upozornenie sme dostali v máji - počas toho, keď Slnko prechádzalo znamením Býka - prečo práve vtedy - hľadajte prosím informácie v astrológií. Dostali sme čas na uvedomenie si situácie a prípravu.

   

  Akej situácie?

  Samozrejme píšem o kríze v oblasti zdravia spôsobenej kombináciou zneužívania vedy, politiky a moci v rôznych podobách.

   

  Na čo sme sa mali pripraviť?

  Na zvládnutie strachu, aktuálne strachu zo smrti. Už v máji sme mohli tušiť, že ovládanie strachom sa stáva nástrojom na paralýzu normálneho, prirodzeného života.

   

  Čo to znamená? Pre jednotlivca? Pre národ?

  Národ vedú v súčasnom svete politici, takže ak sme si zvolili politikov spravodlivých a čestných, milujúcich svoj národ - nemusíme sa obávať a môžme sa spoľahnúť na ich podporu a zdravý úsudok.

   

  Čo toto obdobie znamená pre jednotlivca?

  Veľmi silnú a jedinečnú možnosť byť Fénixom a vstať z popola. Teraz sa môže každý jeden z nás oslobodiť z pút strachu tým, že NÍM PREJDE. Škorpión je vo všetkých vedách, ktoré sa zaoberajú duševným a duchovným svetom symbolom smrti, pre jeho smrteľné uštipnutie. Symbolom - to znamená, že nemusíme umrieť, aby sme niečo podstatné pochopili. Stačí si to niečo dôležité uvedomiť, pochopiť a konať prípadne zmeniť konanie. Áno, niektorí aj zomierajú, tak ako sa to deje celé roky.

  Ako sa však zmieriť so smrťou, ktorá je akoby nespravodlivá? Za ktorú akoby mohol niekto iný? Áno je to obrovsky ťažké, náročné a človek sa bude ešte dlho vo svojej duši a mysli pýtať: prečo????

  halloween.jpg.1ffd40465fa5573c9a49d0fc125b4b19.jpg

  Staré národy, napríklad Kelti ukončili obdobie pred vstupom Slnka do Škorpióna nasadením si masiek a tancom, aby tak ukázali, že strach treba spoznať, stotožniť sa na chvíľu s ním a prežiť.

  Naša kultúra si vybrala pietnu spomienku na hroboch našich drahých zosnulých. Oba spôsoby plnia účel - prejsť si strachom, ľútosťou, smútkom, stotožniť sa s ním a vstať očistený. Ale tento akt musí vykonať každý sám, sám musí každý z nás pochopiť, kam došiel svojím konaním, myslením a rozhodovaním. A zobrať si za to zodpovednosť.

   

  Na záver Vám ponúkam spôsob, ako pochopiť svoj osud tohto roku 2020. Zakladá sa na kombinácií numerológie a tarotu.

  Arcana

  Zrátajte si číslice dňa a mesiaca Vášho narodenia s 2020. Zrátajte ich tak, aby Vám vyšlo číslo do 21. Takže napríklad 23 zrátajte na V. Číslo, ktoré Vám vyšlo je tzv. Veľkou arkánou a jej význam si nájdite v tarotovej knihe alebo na nete. Meditujte nad jej odkazom, nájdite paralelu s tým, čo prežívate, ako sa chováte, čo v sebe cítite. Je to Vaša téma, ktorú potrebujete pochopiť a zvládnuť.

  Ak túžite ísť hlbšie - odrátajte Vaše číslo od 21. Dostanete karmickú - osudovú arkánu. Odhaľuje Vám skryté sily, ktoré sa túžia naplniť, stať. Väčšinou sa týchto síl bojíme, potláčame ich, chceme ich zastaviť. Riešením je opäť - uvoľnenie sa, pochopenie, pokora.

  Ak túžite ísť ešte hlbšie - odrátajte Vaše číslo od 22 - dostanete arkánu tzv. kvantového skoku. Je to už veľmi hlboké ponorenie sa do vlastného bytia a odhaliť význam tejto arkány pre uskutočnenie kvantového skoku je náročné. Takže nám všetkým spoločne želám dobrý Osud a pokoj v duši.


  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Create an account or sign in to leave a review

  You need to be a member in order to leave a review

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now

  There are no reviews to display.


 • Najnovšie články v Blogu

 • Upcoming Events

  No upcoming events found
 • Similar Content

  • By Jana Ružová
     0 Pridať medzi obľúbené TAROT a vzťahy
   Napísal Janka R, jún 08 2016 07:24 | Naposledy aktualizovaný jún 10 2016 02:12

   Článok bol zobrazený 1072 krát   Tento článok a technika v ňom uvedená je pre tých, ktorí túžia po novom vzťahu, zmene, alebo túžia objaviť nový rozmer svojho duševna a  radi experimentujú

   Ak sa cítite osamelo, žijete sami určite ste už v dobrej viere asi vyskúšali všetko možné na nájdenie si partnera, partnerky či spoznanie blízkej spriaznenej duše.

   Možno ste už všetko vzdali s presvedčením, že intenzívne hľadanie si blízkeho človeka aj tak nikam nevedie a ostáva prijať svoj Osud alebo sa uchýliť k nejakému náboženstvu, aby ste zmiernili svoju duševnú bolesť...

   Čo tak si dať ešte jednu šancu a pohrať sa s tarotovými kartami?
   Asi to bude chcieť trocha odvahy a štipku nadhľadu, ale čo ak ...?

   Tarotové karty odhaľujú hlbšie stavy mysle, nevyslovené priania, vnútornú silu aj obmedzenia, ktoré sme si sami vytvorili, proste Tarot nám môže poskytnúť pomoc na ceste nášho duchovného vývoja.

   Skúsme teda využiť potenciál Tarotu na riešenie témy vzťahov a dať do pohybu sily spriaznené...

   Prvým krokom bude nájdenie odpovede na otázku, prečo sme sa v stave osamelosti vlastne ocitli. Prejdete si menším duševným sebapoznaním, vďaka ktorému nájdete príčinu svojej túžby po partnerovi, alebo príčinu svojej osamelosti.

   Samozrejme sa budeme pohybovať v ezoterickom prostredí s troškou psychológie, takže sa pripravte na možné zvláštne udalosti a taktiež koktejl nespracovaných emócií rôznej intenzity...

   Budete potrebovať balíček tarotových kariet, ktoré sa Vám páčia, priťahujú Vás, komunikujú s Vami .
   Alebo si karty nájdite na internete a pracujte s počítačom.

   Pusťte sa teraz do duševného sebaspytovania...tento proces hľadania odpovedí (vnútorného sústredenia, meditácie resp.spojenia sa s hlbšími úrovňami bytia..) môže trvať tri alebo aj viac dní, nič netreba urýchľovať.

   Nájdite jednu z troch možných príčin Vašej osamelosti :

   1/Je to karma- alebo inak - duševná alchýmia. Učíte sa odpútavať od vzťahov s inými ľuďmi a tým duchovne i duševne rásť. Musíme vedieť odísť, alebo nechať odísť toho druhého...

   Karma býva-
   - dobrá- napriek tomu, že žijeme sami, sme v pohode a rozumieme svojej samote
   - zlá- cítime sa osamelo, opustene,beznádejne, žiadame si pomoc, sme vnútorne negatívni...

   Karma dáva zabrať..túžite ujsť z jej vplyvu, robíte všetko možné i nemožné,striedate aktivitu s nečinnosťou, duchovné predmety ani techniky nefungujú, napriek tomu skúšate ďalej, ste frustrovaní, prežívate pocit duševnej horkosti,nespravodlivosti..

   2/Uviazli ste v kruhu porovnávania každého potencionálneho partnera s tými minulými...či už v dobrom, alebo zlom...zveličujete ich dobré alebo zlé vlastnosti, porovnávate a porovnávate...
   Uviaznutie v kruhu porovnávania Vás vedie k tomu, že sa prehnane pozorujete, ste závislí na svojom vzhľade, športe, nejakej činnosti...

   3/Čakáte na starú lásku,dúfate, že sa zázračne vráti ...čo dodať...

   Čakanie na starú lásku z Vás urobí poradcu, kouča alebo bútľavú vŕbu pre každého, riešime iných, radíme im a blahosklonne prehliadame, ako nám život uteká medzi prstami...a stará láska sa nevracia, nepíše, nevolá...

   Čítajte si tieto možnosti dovtedy, kým sa v niektorej alternatíve nájdete a uvedomíte si svoju realitu.

   Práve toto uvedomenie si býva sprevádzané emóciami rôzneho druhu...
   Môžu sa Vám začať ozývať nevyriešené situácie z minulosti.
   Alebo sa začnú meniť Vaše vzťahy k jednotlivým členom najbližšej rodiny atd...

   Po tomto procese- teda cca po troch dňoch je na rade Tarot...pomôže zmeniť v našej duši nefunkčný obraz o sebe, partnerovi, vzťahu...predstavu, ktorá nám zablokovala čerstvý vietor života...

   Ak ste žena

   1/Z balíčka kariet si vytiahnite Kráľovnú pohárov. Zadívajte sa na kartu, každý deň ráno, stotožnite sa s tou postavou, s tvárou, spoznajte ju...objavte ju v sebe.


   2/Po troch alebo viacerých dňoch- je to individuálne - si vytiahnite z balíčka Kráľa mincí a opäť každý deň ráno, zadívajte sa sa na postavu na karte, stotožnite sa s tou postavou, s tvárou, spoznajte ju...objavte ju v sebe.Páči sa Vám? tešíte sa na neho, keď ho stretnete?

   3/po troch alebo viacerých dňoch si pár minút meditujte nad kartou X-kolo šťastia (osudu). Cez deň si ju skúste vybaviť v mysli, kedykoľvek môžete.   4/Ak chcete ísť ešte hlbšie na ďalší deň si vytiahnite z balíčka všetky karty, na ktorých je muž.   Prechádzajte po nich pohľadom, zahĺbte sa do atmosféry, ktorú okolo seba vyžarujú a uvedomte si hĺbku vzťahu, ktorú symbolizujú.

   Ak túžite po Cisárovi, nehľadajte ho medzi bezstarostnými a neskúsenými Pážatami...k dispozícií máte ešte Rytierov, Kráľov, Blázna, Pustovníka...prejdite každou kartou, a potom všetky karty schovajte do balíčka.

   Ak ste muž:

   1/Z balíčka kariet si vytiahnite Kráľa mincí. Zadívajte sa na kartu, každý deň ráno, stotožnite sa s tou postavou, s tvárou, spoznajte ju...objavte ju v sebe.   2/Po troch alebo viacerých dňoch- je to individuálne - si vytiahnite z balíčka Kráľovnú pohárov a opäť každý deň ráno, sa zadívajte na postavu na karte, stotožnite sa s tou postavou, s tvárou, spoznajte ju...objavte ju v sebe.Páči sa Vám? tešíte sa na ňu, keď ju reálne stretnete?   3/po troch alebo viacerých dňoch sa na pár minút zahĺbte do karty X-Kolo šťastia (osudu). Cez deň si ju skúste vybaviť v mysli, kedykoľvek môžete.
   4/Ak chcete ísť ešte hlbšie na ďalší deň si vytiahnite z balíčka všetky karty, na ktorých je žena.   Prechádzajte po nich pohľadom, zahĺbte sa do atmosféry, ktorú okolo seba vyžarujú a uvedomte si hĺbku vzťahu, ktorú symbolizujú.

   Mužov zvyčajne láka karta XVII- Hviezda, inak Milenka...skúste ju objaviť v Cisárovnej, každej karte Kráľovnej, Princeznej, Veľkňažke...Ak môžete, priraďte kartu k osobe, ktorú poznáte alebo ste poznali.

   Potom všetky karty schovajte do balíčka.

   Teraz nechajte pôsobiť duchovné sily, ktoré ste týmto procesom aktivovali.

   Ku každej časti vyššie uvedenej techniky je možné sa vrátiť, ale až po týždni .

   No a ak po tejto duševnej práci príde zmena, Amorko zamieri svoj šíp a Vám sa láska podarí, tak pst... Veľa šťastia

   Vyberte si svoj tarot
  • By Tara Admin
   V súčasnosti môžeme pozorovať našu zvýšenú citlivosť a senzitivitu na pôsobenie iných ľudí a rovnako aj na pôsobenie prostredia, v ktorom žijeme, pracujeme, spíme...
   Toto pôsobenie môže byť voči nám príjemné a cítime sa posilnení, podporovaní.
   Alebo naopak - pociťujeme nepríjemné duševné stavy, negatívne emócie, zhoršuje sa zdravie, osud, vzťahy...
   Ak sme k sebe úprimní, vieme veľmi rýchlo označiť zdroj tohto negatívneho pôsobenia, voči ktorému sa cítime bezmocní.
   Môžeme tento fakt dlho prehliadať, ostať voči nemu ľahostajní, nepripustiť si, že je možné, aby nás ovládal niekto iný, nejaké miesto, nejaký vzťah... Tým však riskujeme, že sa táto negatívna sila postupne zmocní nášho duševného priestoru a poškodíme si psychiku a zdravie.
   Alebo naopak - preskúmame, čo sa vlastne deje, čo od nás toto pole negativity vlastne žiada, prečo sme naň takí citliví a môžeme sa začať brániť, chrániť si svoj život.
   Pole negativity môže byť pre nás človek, miesto, priestor, vzťah, jedlo, činnosť, predmety, dianie niekde vo svete, činnosť iného človeka, prírodné živly...
   Ako obrana slúžia jednoduché prostriedky ktorými sú napríklad:
   šport saunovanie používanie a kúpanie sa v himalájskej kryštalickej soli úprimná radosť zo života čistá nepodmienená láska ak nepomáhajú, je potrebné nasadiť mocnejšie - magické zbrane
   Napríklad:
   niektorú z duchovných techník nosenie amuletov polodrahokamy - čierny turmalín (skoryl), gagát, chryzopras, šungit pravidelné pálenie kadidiel ( môžete zažiť v kostoloch), bielej šalvie a špeciálnych vonných tyčiniek vykladanie si Tarotových kariet a vytvorenie matrice vizualizácie - napríklad predstava zrkadla pred svojím telom obrady a rituály zaobstaranie si meča veľké ametystové drúzy v byte, práci veľký horský krištáľ ako osobný kameň Byť duchovne aktívny znamená žiť naplno, nájsť, prežiť a naplniť svoje poslanie a pochopiť svoj Osud.
   Ak používate Ezoteriku a duchovné techniky ako TERAPIU- je možné, že Vám časom prestane pomáhať. To, čo Vám prinášalo ochranu a silu v živote, Vás odrazu OPUSTÍ a nefunguje. Prečo? Pretože práve ste sa ocitli v štádiu Vašej cesty životom, kedy sa potrebujete rozhodnúť ako ďalej.
   Ezoterika a duchovno totiž nie sú terapiou ani náplasťou na Vaše nesplnené túžby, alebo mysľou zmanipulované videnia sveta.
   Vnímať svet ezotericky alebo duchovne je štýl života. Je to spôsob BYTIA. Ak s tým nie ste vnútorne stotožnení, duchovné techniky, kamene, rituály atd. a vnímanie toho, čo sa VÁM DEJE Vás ešte viac otvorí hĺbke Vášho duševného sveta a ten Vás začne pohlcovať namiesto toho, aby Vám prinášal silu , obohatenie, rozšírené vnímanie a porozumenie.
   Vedomé vyvažovanie medzi duchovnou aktivitou a duchovným relaxom(pokojom) Vám prinesie to, čo duchovno a ezoterika priniesť má.
   No a nakoniec- urobte si krátku meditáciu a vráťte sa na začiatok- prečo ste sa vlastne začali zaoberať duchovnom, prečo Vás zaujíma ezoterika? baví Vás alebo ste si chceli vylepšiť život, prekonať ťažké obdobie? Ak pocítite pri týchto otázkach vnútornú radosť a vďačnosť, patrí duchovno a ezoterika k Vášmu bytiu.
   Ak ste sklamaní výsledkom a vyčerpaní- robili ste TERAPIU ezoterikou a je potrebné začať znova a inak.
    
    
  • By Tara Admin
   Ako vykladať tarot - stručný návod základov tarotu - časť 4. Autor: Janka R.
  • By Tara Admin
   Ako vykladať tarot - stručný návod základov tarotu - časť 3. Autor: Janka R.
  • By Tara Admin
   Ako vykladať tarot - stručný návod základov tarotu - časť 2. Autor: Janka R.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.